2020 Yarış Programı      Günün At Yarışı Bültenleri      At Yarışı Koşu Sonuçları      TJK Tv İzle      Faydalı Linkler


Dünya Veteriner Hekimler Günü Koşusu’nu BITCOIN kazandıAtçılık sektörünün en önemli unsurlarından biri olan veterinerlerimizin, Gülerce ekürisi olarak bu özel gününü kutluyoruz. Dünya Veteriner Hekimler Günü Koşusu, 27 Nisan 2019 Cumartesi günü Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda gerçekleşti.

27 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 17.00’de günün 5. koşusu olarak düzenlenen 2019 yılı Dünya Veteriner Hekimler Günü Koşusu’nu (Açık – A3) ekürimiz başarılı safkanlarından BITCOIN (Victory Gallop - Flashys Song /Songandaprayer) jokeyimiz Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başardı. İbrahim Bekiroğulları tarafından antrene edilen 5 yaşındaki doru iğdiş safkanımız, böylece dördü Grup seviyesinde olmak üzere üst üste beşinci galibiyetine ulaştı. Kum pistteki 1500 metre mesafeli yarışta, BITCOIN için koşudaki bitiriş derecesi 1.34.92 olarak sonuçlanırken, farklar da Boyun - 1 Boy - 1/2 Boy şeklinde oluştu.Koşunun ardından düzenlenen kupa töreninde, ekürimiz adına Gülnur Gülerce’ye kupasını Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu verdi.TVHB II. Başkanı Muhlis Atay da safkanın antrenörümüz, İbrahim Bekiroğulları’na plaketini takdim etti.TVHB Genel Sekreteri Hüseyin Haluk Aşkaroğlu ise jokeyimiz Özcan Yıldırım’a plaket verdi.

Törene Yüksek Komiserler Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil, TJK Yönetim Kurulu ve Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi Ahmet Özbelge, Ankara Hipodrom Müdürü Adnan Demirci ve Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri de katılım gösterdiler.

Koşunun videosunu izlemek için tıklayınız.

<< Geri Dön