2020 Yarış Programı      Günün At Yarışı Bültenleri      At Yarışı Koşu Sonuçları      TJK Tv İzle      Faydalı Linkler


2018 Galip Ekenler Koşusu’nu BITCOIN kazandıAdana Yeşiloba Hipodromu’nda 4 Mart Pazar günü gerçekleştirilen günün tek kupalı mücadelesi olan Galip Ekenler Koşusu’nu, ekürimiz safkanlarından BITCOIN (Victory Gallop – Flashhys Song /SONGANDAPRAYER) jokeyimiz Özcan Yıldırım idaresinde 2.09.06’lık derece gerçekleştirerek kazandı.

Bugün 17. startını gerçekleştiren safkanımız 4 yaşlı safkan sergilediği performansıyla başarılarına bir yenisini daha ekleyerek kariyerindeki 10. birinciliğine imzasını attı.

4 + yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olarak gerçekleştirilen kum pist 2000 metre mesafeli koşuda (KV – 8 / S) farklar 3 boy – uzak – 1,5boy şeklinde sonuçlandı.Ekürimiz adına sayın Gülnur Gülerce’ye kupasını, merhum Galip Ekenler’in torunu Toros Energin verdi.

Törende ayrıca merhumun torunu Hayat Energin Gök de sayın Gülnur Gülerce’ye günün anısına çiçek takdim etti. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, TJK Asli Üyesi Faruk Tınaz, Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır ile davetliler de katıldı.

Koşunun videosu için tıklayınız

<< Geri Dön